вівторок, 28 квітня 2015 р.

Модуль 7. Рефлексія

Як можна ефективно використовувати інформаційно-комунікаційні технології для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів?

  • пошуку інформації;
  • для спілкування з однолітками, вчителями, як в рамках проекту, так і поза ними;
  • для поглиблення та перевірки знань;
  • для презентування своїх робіт;
  • для отримання нових знань;
  • для вдосконалення культури спілкування в мережі.

У цьому модулі ми провели педраду, на якій ми визначили, з якими труднощами може зіткнутись учень під час виконання свого проектного завдання та можливі варіанти вирішення цих проблем. Також я ознайомився з прикладами учнівських робіт, які можуть бути представлені в кількох варіантах: блог, вікі-стаття, презентація, публікація. 

Завданням цього модуля є створення прикладу учнівської роботи. Для створення такої роботи я обрав блог. Процес створення блогу відкрив для мене нові можливості сервісу  blogger.com

Створення прикладу учнівської роботи дало мені можливість дізнатись скільки часу необхідно для її створення,  ще раз переглянути План вивчення теми, відкорегувати тематичні та змістові запитання

Цей модуль допоміг оцінити мені складність виконання завдань дослідження з точки зору учнів та краще спланувати їх діяльність у проекті. Зміст завдань не повинен бути занадто складним, має враховувати рівень базових знань учнів, враховувати диференціацію змісту навчання.

Зміна ролей корисна тим, що сам вчитель оцінює і час виконнання, і складність питань, і рівень володіння та викоритання ІКТ. Сворюючи завдання стає зрозумілим чи буде досягнута мета, чи чітко поставлнені цілі. 

Немає коментарів:

Дописати коментар